Lala Cafe w Świeradowie-Zdroju to kawiarnia, w której czas płynie nieco innym tempem, a aromatyczne napoje i desery są przyjemnością nie tylko dla ciała, ale i duszy. Wychodzimy z założenia, że zawsze jest dobry moment, żeby zwolnić, zatrzymać się i delektować chwilą.

Na rozgrzanie korzenne latte, na ochłodę mrożona kawa. Na co dzień espresso w różnych wariantach, czarny napój podany na Twój ulubiony sposób. A może smakowy shake? Do tego świeże ciasta oraz desery z lodami i starannie dobranymi składnikami, jak musy, owoce sezonowe czy polewy. Wstąp do nas w wolnej chwili, żeby dodać sobie naturalnej energii jednym z warzywnych lub owocowych, świeżo wyciskanych soków.

W naszym menu znajdziesz wszystko to, co pozwala docenić proste przyjemności ze szczyptą magii. Włożyliśmy wiele starań w aranżację każdego detalu lokalu, tak aby sprzyjał relaksowi i oderwaniu od codzienności. Wygodne fotele, ponadczasowa stylizacja, a przede wszystkim zespół pracowników Lala Cafe z uśmiechem czekający na Twoje zamówienie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Świeradowa-Zdroju i okolic, a także turystów przybywających do wyjątkowego uzdrowiska i kurortu narciarskiego. Sudety są pięknym miejscem zarówno do życia, jak i spędzenia urlopu. Cieszymy się, że w tak wyjątkowych stronach możemy zaprosić na filiżankę starannie parzonej kawy oraz słodki deser, który dodaje energii i sprawia, że dzień przebiega w zupełnie innym rytmie i atmosferze, do której chce się później wracać wszystkimi zmysłami.

Wyselekcjonowane receptury, troska o atmosferę, a przede wszystkim serce, które wkładamy w przygotowanie napojów i deserów – z tym chcemy być kojarzeni, tym chcemy zaprosić Cię na jeden z naszych kawiarnianych, miękkich foteli.

Dodaj recenzję